Vlakbij het voormalig benzinestation op de Vughterweg in Den Bosch is zaterdagmiddag een levenloos lichaam aangetroffen in het water. De politie gaat ervan uit dat het gaat om de 38-jarige Jane uit Den Bosch. Zij was al bijna een week vermist. De politie gaat niet uit van een misdrijf.
De vrouw was sinds vorige week zondag vermist. Ze was het laatst gezien in de Bethaniestraat. SAR Nederland, een non-profit organisatie met als doel om vermiste personen op te sporen, hielp deze week mee in de zoektocht.
Rond 13.00 uur vanmiddag was er een doorbraak toen de politie een melding kreeg over een stoffelijk overschot in het water aan de Dommel. De politie
doet onderzoek wat er met de Bossche vrouw is gebeurd. Naar aanleiding van die melding zijn duikers ingezet om te zoeken. Ook de technische recherche was aanwezig.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk
voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
< Wist u dat wij iedere morgen bijna 3250 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een