Terugblik 2018 in De tafel van Heusden

27 dec 2018, 14:13 Nieuws
tafelgasten december 2018
HTR

Komend weekend zendt de Heusdense Televisie en Radio Stichting (HTR) een nieuwe aflevering uit van ‘De tafel van Heusden’.

De afgelopen jaren werd voor de laatste uitzending van het jaar steeds de burgemeester uitgenodigd voor een terugblik op het afgelopen jaar en een vooruitblik op het komende jaar. Het kennismakingsinterview met de nieuwe burgemeester Willemijn van Hees is echter in november uitgezonden. De burgemeester zit nu in haar eerste 100 dagen van haar functie. Reden om op een andere manier terug te blikken op 2018. Presentator Leo Swaans ontvangt in de HTR-studio de volgende gasten.

  • Martijn van Esch, fractievoorzitter van DMP, de winnaar van de verkiezingen, tevens formateur van de huidige coalitie en voorzitter van de vertrouwenscommissie bij de benoeming van de nieuwe burgemeester.
  • Judith van den Berg, coördinator Kunst & Cultuur van de gemeente Heusden.
  • David Lebrun, pastoor van de Augustinusparochie met kerken in Vlijmen, Nieuwkuijk en Haarsteeg
  • Kees Klijn, freelance journalist voor o.a. het Brabants Dagblad, waaronder veel sportverslagen.

Samen bespreken ze 2018 vanuit een politieke, culturele, kerkelijke en sportieve invalshoek.

De HTR-uitzending op Ziggokanaal 42 is op zaterdagavond 29 december om 19.00 uur. Het programma wordt herhaald op zondag 30 december om 20.00 uur. Meer informatie op de site van HTR www.htrmedia.nl , waar ook via ‘uitzending gemist’ deze aflevering, maar ook eerdere uitzendingen, bekeken kunnen worden.



Foto: De gasten en de presentator van de decemberuitzending van De tafel van Heusden, v.l.n.r. Martijn van Esch, David Lebrun, Leo Swaans, Judith van den Berg en Kees Klijn.

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.
Aanvoerder van het lokale nieuws.