Ook dit jaar organiseert Fotogroep Vlijmen haar jaarlijkse expositie op 1e en 2e Paasdag 2025. Naast vrij werk hebben de leden zich het afgelopen jaar ook gericht op het fotograferen van diverse thema’s.
De volgende thema’s kwamen hierbij aan bod en werden op een mooie soms verrassende wijze deoresenteerd:
Daarnaast was ook het welbekende ‘koffertje’. De inhoud van dit mysterieuze koffertje vormde opnieuw de inspiratiebron voor verrassende en creatieve foto's van onze leden.
Gastexposant
Dit jaar verwelkomen zij Matthieu Gelissen als gastexposant. Zijn indrukwekkende foto’s maken deel uit van het project ‘Aan de oevers van de tijd’ en zijn tijdens de expositie te bewonderen.
In Memoriam
Met verdriet moeten ze melden dat hun voorzitter, Theo Nelissen, hun het afgelopen jaar is ontvallen. Theo heeft veel betekend voor deze fotogroep. Tijdens de expositie wordt een speciaal eerbetoon aan hem gewijd.
Zoals gebruikelijk is het een gevarieerde en inspirerende expositie geworden, met voor ieder wat wils. De expositie is op 2e Paasdag geopend van 11:00 tot 17:00 uur. Kom langs en laat je verrassen door het werk van onze fotografen.