Na een mooi turnweekend vorige week, stonden er 12 en 13 maart wederom diverse wedstrijden op het programma.
In totaal stonden dit weekend 36 turn(st)ers op de wedstrijdvloer, bij de 1/8 finale en kwartfinale in Tilburg en de tweede voorwedstrijd in Zundert. Vijf gouden, vier zilveren en vier bronzen medailles gingen mee naar Drunen.
Landelijke wedstrijden: Zaterdag 12 maart was de 1/8 finale voor turnen heren in Tilburg. Jesse van Luxemburg en Lucas Bohncke, beide pupillen divisie 3, turnden deze ochtend voor een plaats in de kwartfinale. Jesse heeft zich met een 11e plaats geplaatst voor de kwartfinale, Lucas kwam helaas 0,35 te kort voor doorstroming.
Zondag 13 maart turnden Teun Antonioli (benjamin talentdivisie), Cas Lambrechts, Daan Geradts en Feyo Janse (instap divisie 1) hun kwartfinale, met als inzet een plaats voor de halve finale. Cas mocht na een erg spannende wedstrijd plaatsnemen op het hoogste podium, met een puntentotaal van 100,00 kreeg hij het goud omgehangen. Daan eindigde op plaats 6 en Feyo op plaats 18. Teun werd in de categorie benjamin 24e. Cas en Daan hebben zich weten te plaatsen voor de halve finale, welke in mei wordt gehouden in Alkmaar.
Tweede voorwedstrijd Turnsters uitkomende in de niveaus D1, D3, divisie 4 en 6 turnden dit weekend de tweede voorwedstrijd. Zaterdag turnden instap D3, pupil 2 D1, jeugd 1 D1, jeugd divisie 4 en senior divisie 4, verdeeld over twee wedstrijdrondes. Nadja van de Veerdonk mocht bij instap D3 plaatsnemen op het hoogste podium. Zij noteerde ook de hoogste cijfers op sprong en brug.
In dezelfde categorie werd Laura van Falier derde. Pupil 2 D1 Mae Pulles wist beslag te leggen op het zilver en Anna-Louiza Geerts op het brons. Mae werd tweede op balk en Anna-Louiza eerste op brug en tweede op vloer.Lynn Heesbeen mocht plaats nemen op het hoogste podium bij jeugd divisie 4. Zij turnde een sterke wedstrijd met de eerste plaats op balk en een tweede plaats op sprong, brug en vloer. In dezelfde categorie mocht Jaimy Teijgeler het zilver in ontvangst nemen. Noa van Luxemburg veroverde het zilver bij de senioren divisie 4. Noa noteerde het eerste cijfer op vloer.
Zondag turnden pupil 1 D3, pupil 2 D3, jeugd 1 D3, jeugd divisie 6, junior divisie 6 en senior divisie 6. Esther de Boer werd overtuigend eerste bij jeugd 1 D3, met bijna 3 punten meer dan de nummer twee. Op sprong en balk noteerde zij het eerste cijfer, op vloer het tweede cijfer. Famke Schuurmans mocht plaatsnemen op het hoogste podium bij jeugd divisie 6, met een eerste plaats op brug en balk en een tweede plaats op vloer. Joy van den Hoven kreeg in deze categorie het zilver omgehangen. Zij noteerde het hoogste cijfer op vloer en het tweede cijfer op brug en balk. Fleur van Moergastel veroverde het brons bij de junioren divisie 6. Op brug noteerde ze het hoogste cijfer. Amber van Moergastel wist beslag te leggen op brons bij senior divisie 6, met een eerste plaats op balk.
Later zal bekend worden wie zich heeft geplaatst voor de regiofinale in april en de toestelfinales later in het seizoen.