
Twee automobilisten moesten in de nacht van dinsdag op woensdag na een politiecontrole op de A59 hun rijbewijs inleveren. De reden hiervan dat ze beide allebei te hard hadden gereden.
Een 22-jarige man uit Rijen reed net te hard om zijn rijbewijs te mogen houden. Langs de kant van de weg hoorde de Rijenaar dat hij meer dan vijftig kilometer per uur sneller reed dan mocht.
De recordsnelheid bleef echter niet op die 152 kilometer per uur staan. Een 20-jarige Tilburger reed iets later op de nacht namelijk nóg harder. De snelheid bleek 162 kilometer per uur te zijn. De automobilist bleek namelijk helemaal geen rijbewijs te hebben. En het was ook nog eens niet de eerste keer dat de man achter het stuur kroop terwijl hij dat niet mag. Zijn auto werd daarom in beslag genomen.
Bij een speekseltest kwam nog een overtreding aan het licht. Uit de resultaten bleek dat de man onder invloed was van THC, dat onder meer in cannabis zit. De bestuurder werd daarom meegenomen naar het politiebureau, waar hij meewerkte aan een bloedonderzoek. Op basis van de uitslag wordt bepaald of de man een boete krijgt voor rijden onder invloed.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 5200 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail






