Op zondag 28 november 2021 vond het laatste concert plaats van het afgelopen seizoen: een prachtig finale van 3 finalisten die nauwelijks voor elkaar iets onder deden. En ….. een fantastisch publiek. De finale had een terechte winnaar: Christian Sanders. Naast het spelen gaf hij het publiek ook een goede uitleg van de composities.
En vanaf 30 januari a.s. start het nieuwe seizoen. Opnieuw een kennismaking met klassieke muziek gespeeld door toptalenten. De Voorste Venne zet op deze zondag de deuren open voor gratis toegang.
Nieuw is dat de prelude in de eerste 2 concerten zal worden ingevuld door plaatselijke talenten van Het Pieck. Voor het eerste concert zijn dat Puck Klijn op de dwarsfluit en Nanna van den Blink op de piano. In het hoofdprogramma speelt voor u Maurick Reuser uit Tilburg.
Het muziekleven van Maurick:
Maurick Reuser (1998) is een prijswinnend pianist, componist en presentator met een brede interesse. Op het moment focust hij zich op oosterse filosofie en muziek, vooral met Japanse oorsprong. Hij onderzoekt de mogelijkheden om Japanse cultuur te integreren in nieuwe muziek. Maurick is actief in ensembles (QuArt) en is begeleider van zangers en koren. Hiernaast heeft hij ervaring als orkestpianist, klavecinist en fortepianist. Aan de Master (FHK Tilburg) studeert Maurick piano bij Jelena Bazova, Nicolas Callot en Keiko Shichijou. En hij studeert compositie bij Anthony Fiumara en Ceila Swart. Daarnaast studeert Maurick ook bestuurskunde aan de Tilburg Uniiversity. Hij deed zijn onderzoek stage bij de Raad van Cultuur. In zijn vrije tijd houdt hij van studie Japans, wandelen en lezen.
Programma voor 30 januari:
10.45 Zaal open
11.00 Welkom
11.05 Prelude
11.25 Deel I concert
12.00 Pauze
12.15 Vervolg concert, waarna informeel samenzijn met musicus, presentator en publiek en bekendmaking voorlopige uitslag publieksstemming.
Muziek programma:
1. J.S. Bach Prelude in C majeur)
2. L. v. Beethoven Pianosonate nr. 30, op. 109
3. M. Reuser Kobucha
4. W.A. Mozart Rondo alla turca
Pauze
5. S. Joplin Maple Leaf Rag
6. T. Takemitsu Litany for Michael Vyner
7. E. Satie Gnossienne no. 5
8. M. Reuser Sencha
9. L. Einaudi I Giorni
Reserveren:
Entree, koffie/thee en programmablad zijn dit keer GRATIS. Wel kunnen Pass Partouts worden aangeschaft voor de rest van de concerten in 2022. Graag wel reserveren! De Voorste Venne: Telefoon: 0416 374478, Anton Pieckplein 71, 5152 LZ Drunen. Kaarten verkrijgbaar aan de kassa of via de website: https://www.devoorstevenne.nl/
wat-is-er-te-doen
Parkeren (gratis) op het Anton Pieckplein 5152, LZ Drunen
Tot ziens op 30 januari!
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk
voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
< Wist u dat wij iedere morgen bijna 3250 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een