Vanavond vrijdag 28 juni zal Maarten van der Weijden feestelijk worden onthaald in zijn woonplaats Waspik. De huldiging vindt om 18.00 uur plaats en duurt tot circa 20.00 uur.
De gemeente Waalwijk organiseert in samenwerking met het Sociaal Cultureel Centrum Den Bolder het onthaal in Waspik. Samen met het aanwezige publiek willen we Maarten van der Weijden feliciteren met het behaalde resultaat: een zwemtocht van 195 kilometer en een overweldigende opbrengst voor de Maarten van der Weijden Foundation.
Programma
Bereikbaarheid
Gezien de grote belangstelling voor de huldiging, roept de gemeente Waalwijk bezoekers op te voet of met de fiets te komen naar Waspik. Bij Sociaal Cultureel Centrum Den Bolder is zeer beperkte parkeerruimte.
Route
De route start bij buurthuis ’t Schooltje, Carmelietenstraat 56, 5165 AL Waspik.
De route eindigt bij het Sociaal en Cultureel Centrum Den Bolder, Schoolstraat 19, 5165 TR Waspik.
Carmenlietenstraat 56 – Schotse Hooglanderstraat – Spoorstraat – Stationslaan – Julianastraat – Kerkstraat – Dorpsplein – Schoolstraat 19.
Voor een plattegrond route zie hieronder en via bijgaande link
Route-Maarten-van-der-Weijden