Vesting Vol Kunst en Muziek

05 sep 2015, 10:23Nieuws
shiva
Aankomende week staat Heusden weer bol van allerlei activiteiten.
Woensdag 9 september
  • Op het theaterschip Shiva, de meest bijzondere concertlocatie van de Maas, laat Volodymyr Kurylenko (1973) je kennismaken met de bajan, een Russische knopaccordeon. Deze meester speelt muziek met wortels in de volks- en klassieke muziek, maar vaak ook met een uitgesproken jazzy of latin karakter; muziek die steeds doortrokken is van de Slavische ziel.
Donderdag 10 september
  • Theater op de Maas, een van de highlights van het Oeral! Vluchtgoud door Margje Wittermans.
Vrijdag 11 september
  • Opening Biënnale Kunst inde Vesting. Aan de Molensteiger naast de Stadshaven ligt het vrachtschip Shiva van MaterMosa. Het schip is onderdeel van de kunstmanifestatie en in het ruim zal een installatie te zien zijn. Op het vrachtschip is een podium gebouwd waarop het Thomas Martens 4TET eigentijdse jazz zal spelen.
Zaterdag en zondag 12 en 13 september
  • Voor de 5e keer vindt binnen de wallen van de vestingstad Heusden de biënnale Kunst in de Vesting plaats. Evenals voorgaande edities zijn er vele bijzondere locaties te bezoeken waar men zich kan verwonderen en door kunst kan laten verrassen; alle adressen zijn op loopafstand van elkaar. Van traditionele schilderijen en beeldhouwwerken tot hedendaags design en 3D geprinte objecten, van fotografie en video tot lichtarchitectuur, de kunstvestingstad is er vol van en heet u van harte welkom. Een plattegrond met daarop de locaties is gratis te verkrijgen bij het Heusdens Buro voor Toerisme, gevestigd in het bezoekerscentrum, Pelsestraat 17. • Op beide dagen staat een stadsgids klaar voor een stadswandeling door de vesting. De gids loopt door hofjes, steegjes, langs de stadshaven en laat je een stukje van de vestingwallen zien. Vertrek 14.30 uur vanaf het bezoekerscentrum. Prijs € 4,50 per persoon.
Zondag 13 september
  • Vanaf 13.00 uur zingen wisselend diverse zanggroepen op diverse locaties in de vesting.
  • Sunday Market in het boerenland van Hedikhuizen ( 4km vanaf de vesting). Snuffelen naar leuke spulletjes en mooie producten van verschillende jonge, regionale ondernemers.
Kijk voor meer informatie over de evenementen op : www.hbtheusden.nl
Heb jij een leuk evenement en wil je dit onder de aandacht brengen? Ga dan naar: https://www.hbtheusden.nl/evenement-aanmelden Vervolgens zorgen wij voor plaatsing.
loading

Loading articles...

Loading