VET in het Theater: Een muzikale reis door de tijd

01 sep , 17:01 Nieuws
thumbnail_1993-010-de-drumband-met-leerlingen_20180118201216859
Harmonie Drunen

Slagwerkgroep Drunen bestaat 65 jaar, en dat mag groots gevierd worden! Dit keer niet in de Vennezaal, maar een echte theatershow: Back to the Future. 

Op zondagmiddag 7 september 2025 vanaf 13:30 uur neemt de Slagwerkgroep je samen met de jeugd-slagwerkgroepen mee op een muzikale reis door de tijd. Van "klassiek" slagwerk tot verrassende instrumenten, alles komt voorbij in een spetterende voorstelling voor jong én oud! Vanuit de rode pluche stoelen is er ditmaal de mogelijkheid om naar de show te luisteren. Maar niet alleen luisteren, ook is er voldoende te zien tijdens deze bijzondere show. En het publiek heeft ditmaal ook een rol.

Wat kun je verwachten?

  • Prachtige muziek en energieke optredens
  • Bijzondere instrumenten en verrassende acts
  • Een middag vol nostalgie én vooruitblik op de toekomst

Deze theatershow is een vervolg op de succesvolle VET-concerten, waarin alle Slagwerkgroep zich lieten horen. Nu tillen de slagwerkers het naar een hoger niveau: een show in het theater, geen vette hap, maar een vette voorstelling! Ben jij een oud-lid van Drumband De Vrolijke Trommelaren, Malletband Impression of Slagwerkgroep Drunen? Dan mag je dit muzikale spektakel niet missen! Kom herinneringen ophalen, geniet van de voorstelling en praat na met oude bekenden. Want in de 65-jarige geschiedenis zijn er veel momenten geweest waar herinneringen over kunnen worden opgehaald.

Via de site van Harmonie Drunen is meer informatie te vinden. Ook is het mogelijk om aan de kassa op de dag zelf (7 september) kaartjes te kopen met een speciale jubileumprijs.

thumbnail_Back to the Future 1606