Waarschuwing gladde wegen door bevriezing

19 jan 2024, 8:56Nieuws
20240115084204 img 6800
FPMB Erik Haverhals
Ook vanaf vrijdag einde middag tot en met zaterdag rond het middaguur kan het weer plaatselijk glad zijn door bevriezing van natte weggedeelten of sneeuwresten. Daarvoor waarschuwt het KNMI vrijdagochtend, met een code geel. Die geldt vanaf vrijdag 17.00 tot zaterdag 12.00 uur voor heel Nederland, behalve het Waddengebied.
Op dit moment geldt voor heel Nederland ook code geel, omdat het in het hele land glad kan zijn door sneeuwbuien, sneeuwresten of bevriezing. De gladheid is soms verraderlijk, aldus het weerinstituut. Verkeer en buitenactiviteiten kunnen er hinder van ondervinden. “In een forse sneeuwbui kan het zicht bovendien kortdurend afnemen naar minder dan 200 meter.” Vrijdagmiddag verdwijnt de gladheid vrijwel overal, meldt het KNMI. Deze code geel, waarmee het KNMI mensen oproept alert te zijn, omdat er mogelijk kans is op gevaarlijk weer, geldt tot vrijdag 12.00 uur. Daarna is de kleurcode tot 17.00 uur groen.
Klik hier voor de actuele weersverwachtingen
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 5000 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail
loading

Loading articles...

Loading