
Ga mee op pad met de gidsen van IVN De Waerdman-De Langstraat voor een wandeling door een deel van het Nationaal Park de Loonse en Drunense Duinen bij de Roestelberg op zondag 1 februari.
Grote vlaktes met zandverstuivingen maken dit natuurgebied zo aantrekkelijk. Stuifduinen, de heide en het bos wisselen elkaar af. Rendiermos, pijpenstrootje en zandzegge houden zich hier stug overeind.
Het is februari, dus het kan vriezen of dooien, maar de gidsen passen hun route daarop aan. Vanaf de Roestelberg zijn prachtige wandelingen te maken naar het bos of naar het stuifzand, ofwel een combinatie daarvan.
Afhankelijk van het weer en het aantal deelnemers bepalen we met elkaar waar we heen gaan.
De ongeveer twee uur durende wandeling start om 10.00 uur en is gratis. De startlocatie is bij Café-Restaurant “De Roestelberg”, Roestelbergseweg 2 te Kaatsheuvel. U hoeft zich niet vooraf aan te melden. Honden zijn niet welkom.
Voor meer informatie: www.ivn.nl/de-waerdman



