Warmtedagen 2023 bij de Mand in Vlijmen

11 jan 2023, 18:50 Nieuws
wgz 5150 1024x575 1
WGF

Bijeen wil bewoners ook in tijden van energiearmoede en torenhoge inflatie graag een warme plek bieden. Daarom is buurthuis de Mand een aantal zondagen in de maanden januari en februari van 10.00 tot 16.00 uur geopend.

Op zondag 11 december vond de eerste Warmtedag plaats. Dat was een enorm succes. Koffie, thee, lunch en avondeten waren gratis. Drankjes aan de bar waren voor eigen rekening. Door bewoners juist in deze koude, donkere en soms sombere periode een warme plek te bieden, hoopt Bijeen wat verlichting te kunnen geven en mensen uit hun eenzaamheid te halen. Fijn warm samen zijn, gezelligheid met een mooi programma en samen eten, want eten verbindt.

Dit jaar zijn de warmtedagen:

Tijd: 10.00 tot 16.00 uur

Waar: Buurthuis de Mand, Jan Steenstraat 2, Vlijmen

Wil je mee-eten? Geef je dan op bij de bar in de Mand, of bij onderstaande personen, zodat een inschatting van deelname gemaakt kan worden. Let op: Vol is vol. Aanmelden kan bij de bar in buurthuis de Mand, bij Annelies Meijer: 06 831 68 747 of Jetty Jilesen: 06 576 00 336

Deze Warmtedagen zijn een samenwerking van Bijeen, Seniorenschool Heusden, Buurt Bestuurt Vliedberg en wooncoöperatie Vliedberg.

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.

KLIK HIER

en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk

hier

voor agenda


< Volg HeusdenNieuws ook via

Facebook


< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4250 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een

mail