
Op 3 en 4 november brengt een clubje oudgedienden van de Nieuwkuijkse Cabaretvereniging Wè Nou Wir? een aantal Gouwe Ouwe nummers op de planken. Natuurlijk gebeurt dit in Zaal D’n Bork, de kraamkamer van vele Kuijkse culturele hoogtepunten.
In een gezellige sfeer en ambiance worden 15 liedjes ten gehore gebracht in de setting van Nieuwkuijk draait doorrrr. Deze liedjes komen uit memorabele voorstellingen, zoals ‘Nieuwkuijk wordt Olympisch’, ‘De laatste kermis van de eeuw’ en vele andere.
De voorstelling begint beide dagen om 20.00 uur. De eindtijd is, zoals altijd, ongewis. Maar wel is zeker dat de ouderwetse ‘afterparty’ tot in de kleine uurtjes zal doorgaan.
Er zijn nog enkele kaartjes te koop. Ze zijn te bestellen via [email protected]
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4750 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail






