Jeugdtoneel ONS speelt op 7 en 8 november “Geen paniek op de catwalk”

14 sep , 11:45Nieuws
IMG-20260604-WA0031
ONS Drunen
Zien we u 7 of 8 november aanstaande in de theaterzaal van De Voorste Venne? Dat weekend zullen de leden van Jeugdtoneel ONS (Ontspanning na School) namelijk klaar zijn om de voorstelling “Geen paniek op de catwalk” op de planken zetten. Regisseur Koen zorgt er samen met Demi en Cristel voor dat alles straks tot in de puntjes is voorbereid, zodat het publiek kan genieten van een voorstelling vol glamour, spanning, humor, maar ook chaos!
In het stuk lopen tijdens de voorbereidingen van de jubileumshow van modeontwerpster Claire Vivaldi de spanningen hoog op. Achter de schermen zorgen ruziënde en jaloerse mannequins, een opdringerige fan en een op het verkeerde moment verschijnende journalist voor de nodige chaos. De show zelf belooft een spectaculaire avond te worden, met indrukwekkende optredens en een glamoureuze sfeer.
Maar wanneer topmannequin Roos tijdens de show iets verschrikkelijks overkomt, slaat de stemming abrupt om. Gelukkig is inspecteur De Bock aanwezig, die samen met zijn rechercheurs Kledder en Jonker meteen het onderzoek start. Met een lange lijst verdachten en vele geheimen die langzaam aan het licht komen, wordt stap voor stap de waarheid achter dit mysterieuze drama ontrafeld, terwijl één ding centraal blijft staan: geen paniek!
De voorstellingen zijn op zaterdag 7 november om 19.30 uur en op zondag 8 november om 14.30 uur in De Voorste Venne in Drunen. De kaartverkoop is inmiddels gestart via de website www.toneelverenigingona.nl. Kaartjes kosten € 11,00 voor volwassenen en kinderen tot en met 12 jaar mogen voor € 7,50 naar deze leuke voorstelling komen kijken!
loading

Loading articles...

Loading