Kindermarkt en weer interessante activiteiten vrijdag bij JVV Drunen

20 aug , 10:15Nieuws
Vrijdag kindermarkt 2025 1
JVV Drunen
Jeugd Vakantie Vreugd Drunen gaat op Vrijdag van start met de Kindermarkt rondom het Gemeentehuis en de Outdoor Padel bij sportpark de Schroef. Het 70ste jaar van JVV Drunen is van zondag 16 t/m zaterdag 22 augustus. Onderstaande het programma van vrijdag 21 Augustus
Kindermarkt 
Leeftijd: 4 – 12 jaar Tijd: 8.30 – 11.30 uur Locatie: Centrum van Drunen
Heb jij nog wat spullen waar je niets meer mee doet en vind je het zonde om ze weg te gooien? Dan is de kindermarkt iets voor jou! Je krijgt een eigen plaatsje op de grond, waar je je spulletjes kunt verkopen. Je kunt alles op een kleedje of op een tafel uitstallen.
Heb jij nog wat spullen waar je niets meer mee doet en vind je het zonde om ze weg te gooien? Dan is de kindermarkt iets voor jou! Je krijgt een eigen plaatsje op de grond, waar je je spulletjes kunt verkopen. Je kunt alles op een kleedje of op een tafel uitstallen. Let op: bij deelnemers van 4 t/m 7 jaar dient er verplicht een ouder/verzorger aanwezig te zijn.
Vloer is lava
Leeftijd: 4 – 8 jaar en 8 – 12 jaar Tijd: 9.45 – 10.45 uur en 11.00 – 12.00 uur en 13.00-14.00uur Locatie: OBS De Groene Bogen – Locatie Beukstraat
Is jullie woonkamer ook 1 groot parcours? Probeer je in speeltuinen ook altijd van het ene toestel naar het andere te komen zonder de grond te raken? Schrijf je dan snel in voor de ultieme uitdaging van De vloer is lava! Tijdens deze superactieve ochtend transformeren we de ruimte in een kolkende lavazee waarbinnen stilstaan geen optie is. Voor kinderen van 4 tot 8 jaar is dit een fantastisch avontuur waarin zij spelenderwijs hun evenwicht trainen en veilig de overkant proberen te halen. Ben je tussen de 8 en 12 jaar oud, dan dagen we je uit met een sneller parcours vol uitdagende hindernissen waarbij strategisch samenwerken en behendigheid centraal staan. Het is dé perfecte kans om samen met je vrienden je grenzen te verleggen en volop plezier te maken.
Outdoor Padel
Leeftijd: 7 – 12 jaar Tijd: 9.00 – 10.00 uur Locatie: LTC Achter de Bogen – Sportpark de Schroef
Kom kennismaken met Tennis & Padel bij TPV Achter de Bogen! Boelens tennis- en padel organisatie verzorgd alle tennis & padel lessen bij TPV Achter de Bogen. Altijd al eens kennis willen maken met één van deze sporten? Dit is je kans! Tot snel op het park!
Tennis
 Locatie: LTC Achter de Bogen – Sportpark de Schroef
Kom kennismaken met Tennis & Padel bij TPV Achter de Bogen! Boelens tennis- en Padel organisatie verzorgd alle tennis & Padel lessen bij TPV Achter de Bogen. Altijd al eens kennis willen maken met één van deze sporten? Dit is je kans! Tot snel op het park!
Tennis 7 – 9 jaar: 10.00 – 11.00 uur  Tennis 10 – 12 jaar: 11.00 – 12.00 uur  
Bootcamp 
 Locatie: Human Performance in Vlijmen
Bij bootcamp4kids krijgen de kinderen een stevige workout waarin ze zich lekker uit kunnen leven. Een kleine obstacle course waarin ze kunnen klimmen en klauteren. Spelenderwijs komen alle fysieke onderdelen aanbod waaronder conditie, coördinatie en behendigheid. Ook groepsgevoel en samen werken is een belangrijk aspect voor de ontwikkeling en wordt ook tijdens onze bootcamp4kids toegepast. Sporten geeft het zelfvertrouwen een boost en zorgt voor een fit, blij en ontspannen kind.
Bootcamp 4 – 7 jaar sessie 1: 11.00 – 12.00 uur   Bootcamp 4 – 7 jaar sessie 2: 13.00 – 14.00 uur Bootcamp 8 – 12 jaar: 14.30 – 15.30 uur 
Fietsvaardigheid Gratis onderdeel.
Leeftijd: 6 – 10 jaar Tijd: 13.00 – 14.00 uur en 14.30 – 15.30 uur Locatie: Breeveldpark, verzamelen op basketbalveldje
Voor kids is het belangrijk om goed te leren fietsen. Spelenderwijs gaan we aan de slag om vaardiger te worden op de fiets. Accenten leggen we op remmen, bochten fietsen, op- en afstappen en balanceren!
Let op: neem je eigen fiets mee.
Escape Room 
Leeftijd: 9 – 12 jaar Tijd: 13.00 – 14.15 uur, 14.45 – 16.00 uur en 16.30 – 17.45 Locatie: OBS De Groene Bogen – Locatie Irissenstraat
Ben je goed in het oplossen van puzzels? Zie je overal connecties, en heb je snel door wat de clue van het verhaal is? Kom dan naar de Escape Room!
Zoek samen naar de hints, verzamel alle puzzelstukjes en los het raadsel op om zo snel mogelijk te ontsnappen. Geen verhaal is hetzelfde, dus let goed op, straks mis je het belangrijkste deel!
Zet jij de snelste tijd neer?
Elle Poppen- en berenbureau 
Leeftijd: 4 – 12 jaar Tijd: 14.00 – 16.00 uur Locatie: De Zandley
Is jouw pop, beer of knuffel ziek, of heeft het ergens pijn? Kom dan met je vriendje naar het poppen- en berenbureau! Daar zitten hele lieve dokters en zusters die weten hoe ze jouw kameraadje weer helemaal kunnen opknappen!
Pak hem of haar goed in en kom naar het poppen- en berenbureau!
Het kan ongeveer 45 minuten duren vanaf het moment dat je binnen bent. Tot ziens bij het poppen- en berenbureau!
Rabbit Cycling Experience Mountainbike Clinic MTB
Leeftijd: 10 – 12 jaar Tijd: 16.30 – 17.30 uur Locatie: De Drie Linden
Zin in een avontuurlijk uurtje in de natuur? Doe mee met onze spannende bike-activiteit door de prachtige Drunense duinen! In slechts een uur tijd nemen we je mee over supergave trails die slingeren door het spannende landschap van dit nationale park. Bereid je voor op spectaculaire afdalingen, coole klimmetjes en adembenemende uitzichten. Trek je helm aan, vul je waterfles en maak je klaar voor een onvergetelijke rit vol plezier en natuurpracht. Kom samen met je vriendjes/vriendinnetjes en ontdek hoe leuk de Drunense duinen kunnen zijn!
Pubquiz 
Leeftijd: 8 – 12 jaar Tijd: 18.00 – 21.00 uur Locatie: RKBS Olof Palme
Ben jij de slimste thuis? In een team van knappe koppen gaan jullie de strijd met elkaar aan. Jullie kennis wordt getest in verschillende rondes, van muziek tot sport, wat is jouw specialiteit? Maar niet alleen jullie kennis komt aan bod, ook worden jullie getest in allerlei uiteenlopende uitdagingen. Denk hierbij aan koekjes sjoelen of wc-rollen stapelen. Onder het genot van iets lekkers te eten en te drinken, doen jullie je best om alle vragen goed te beantwoorden en zoveel mogelijk spelletjes te winnen. Daarmee scoor je punten voor jouw team! Winnen jullie de hoofdprijs?
Wil je graag samen met een vriendje/vriendinnetje in 1 team, zorg dan dat jullie op tijd en samen binnenkomen. Kom je ook! En doe je ook Mee
Online inschrijven kan overigens nog steeds. Voor de meeste activiteiten kun je nog online inschrijven tot aan de start van een onderdeel. Kijk op de website in het programma welke spellen hieraan meedoen, herkenbaar aan het logo.  inschrijven.jvvdrunen.nl/ 
Schijf je nu in voor de JVV-week en ben verzekerd van een plekje bij jouw favoriete activiteit!  jvvdrunen.nl/tpi/ 
Je kunt nog meedoen, kom naar je favoriete onderdeel toe en meld je voor aanvang bij de inschrijftafel van het betreffende spel. Je hoeft niet in Drunen te wonen om mee te mogen doen. Ook kinderen van buiten Drunen mogen gewoon meedoen aan de activiteiten.
Bij vrijwel bij alle onderdelen kun je ter plekke inschrijven. Ook wanneer er op de website staat dat het spel vol is, er zijn altijd kinderen die hebben ingeschreven en op het laatste moment toch op vakantie gaan. Of een andere reden hebben om toch niet naar het onderdeel toe te komen. Daardoor komen er altijd plekken vrij bij het betredende onderdeel. Behalve bij Duinoord en You Jump is er geen na inschrijving mogelijk. Meer informatie hierover is terug te vinden op onze website of in het boekje. 
Deelname aan een activiteit kost €3,50 euro. www.jvvdrunen.nl/wp/  
loading

Loading articles...

Loading