Lezing over mindfulness in het AD(H)D & Dyslexie Café

22 okt , 14:00 • Nieuws
ADHD café mindfulness
Bibliotheek Heusden
Op woensdag 4 november geeft lifestylecoach en yogadocente Eefje van Geffen-Timmermans een inspirerende lezing over mindfulness en het leven in het hier en nu in Bibliotheek Vlijmen tijdens het AD(H)D & Dyslexie Café Heusden.
We horen het steeds vaker: leef in het moment, geniet van het nu. Maar hoe doe je dat eigenlijk? In een drukke maatschappij waarin veel van ons wordt gevraagd, zijn we vaak vooral gericht op alles om ons heen. Hierdoor verliezen we soms de verbinding met onszelf.
Tijdens deze lezing in het AD(H)D & Dyslexie Café Heusden draait het om bewustwording, rust en aandacht voor jezelf. Door onder andere stil te staan bij je ademhaling, ontdek je hoe je even afstand kunt nemen van de dagelijkse drukte en weer dichter bij jezelf kunt komen.
Wil je daarbij aanwezig zijn? Deze lezing vindt plaats op woensdag 4 november aanvang 19.30 uur in Bibliotheek Vlijmen. Ga voor meer informatie en om je aan te melden naar: www.bibliotheekheusden.nl/activiteiten
loading

Loading articles...

Loading