Badkamerzingen is altijd erg leuk: lekker met een groep mensen keihard meezingen met bekende liedjes. De muziek komt uit de box en de tekst staat op een groot scherm. Al twee jaar is dit elke maand heel succesvol.
Op woensdag 24 juni is er een speciale editie van Badkamerzingen. In een samenwerking met Vluchtelingenwerk Heusden is een speciaal en feestelijk programma gemaakt. We zingen liedjes die typisch Nederlands zijn; lekkere meezingers. We zingen ook liedjes die in de hele wereld bekend zijn. Omdat ze worden gezongen bij het kampvuur of omdat er in coronatijd overal op gedanst werd. Omdat het op 20 juni Wereldvluchtelingendag is, zingen we een van de mooiste liedjes over vrede. En omdat in juni de WK Voetbal is, zingen we internationale en Nederlandse liedjes die je altijd hoort in de stadions.
Badkamerzingen
Kortom: het wordt een supergezellige avond! We beginnen om 20.00 uur in De Korf in Vlijmen, de zaal is open om 19.30 uur. Entree is gratis, met in de pauze koffie/thee en koek. Je kunt een vrijwillige bijdrage doen voor Vluchtelingenwerk Heusden. We hopen op een volle zaal. Graag allemaal tot ziens!