FC Drunen heeft directe promotie nog in eigen hand na gelijkspel tegen SC Elshout

11 mei , 17:32Sport
20260510-EE2A4585
Arjan van Dongen
De belangen waren vooraf groot. FC Drunen mocht niet verliezen en SC Elshout moest winnen in de strijd om mogelijk directe promotie af te dwingen. De streekderby eindigde uiteindelijk in een gelijkspel ondanks het overwicht van FC Drunen.
Beide teams begonnen nogal nerveus aan deze beladen wedstrijd. De spanning was voelbaar. Na het eerste kwartier kwamen de teams wat beter in het spel waarbij FC Drunen meer aanvallende aspiraties toonde en SC Elshout loerde op kansen via hun snelle aanvallers. Door een zeldzame blunder van de verdedigingslinie van FC Drunen wist Teun Hendriks in de 30e minuut de 0-1 te scoren.
Dit was ook de ruststand. In de 50e minuut scoorde Hamit Timur op prachtige wijze de gelijkmaker 1-1. Hierna drong FC Drunen nog meer aan op jacht naar de winnende goal, waarbij ze echter alert moesten blijven op de uitvallen van SC Elshout. Het werd duidelijk dat clubtopscoorder Tugsad Kali node gemist werd in de punt van de aanval van FC Drunen. De spits was namelijk de dag voorafgaand aan deze wedstrijd in het huwelijk getreden en gelijk op huwelijksreis gegaan. Het laatste kwartier wilde FC Drunen geen onnodige risico’s meer nemen omdat bij het behalen van 1 punt de kans op directe promotie in stand blijft. Eindstand 1-1.
Komende zondag speelt FC Drunen de beslissende wedstrijd uit tegen RKVSC, bij een overwinning zijn ze verzekerd van directe promotie. SC Elshout speelt dan thuis tegen medekandidaat voor promotie SCZ. Twee finales.
Foto's gemaakt door Arjan van Dongen
loading

Loading articles...

Loading