Dit weekend komen er maar vier Heusdense voetbalclubs in actie. Zo spelen Haarsteeg en Nieuwkuijk voor een plaats bij de laatste 32 in de Districtsbeker. RKDVC en HHC ’09 voetballen een inhaalwedstrijd nadat deze vorige week was afgelast door de slechte weersomstandigheden.
Haarsteeg komt zaterdag om 19.00 uur uit voor de districtsbeker in Vught op sportpark Bergenshuizen en bezoekt daar Zwaluw VFC tegen. Beide spelen in de 3eklasse C en zijn dus geen onbekende van elkaar. Op 10 november verloor Haarsteeg met 0-1 op eigen veld van Zwaluw VFC, de huidige nummer twee op de ranglijst.
Nieuwkuijk treft ook een lastige tegenstander aan de Kerkstraat in Nieuwkuijk namelijk Best Vooruit. De club uit Best komt uit in de 1eklasse en staat daar op laatste plaats en maakt een moeilijk seizoen door. Nieuwkuijk is uit op revanche nadat het twee weken ruim verloor van koploper CHC. De wedstrijd begint om 14.00 uur en de winnaar gaat verder naar de laatste 32.
RKDVC gaat op bezoek in Den Bosch en voetbalt de uitwedstrijd tegen TGG. De nummer 11 tegen de nummer 10 en de winnaar kan met een goed gevoel de winterstop in en kan tevens aansluiten in de grote middenmoot.
HHC ’09 ontvangt in Oudheusden OSC ’45 en kan bij winst toch ook met vertrouwen de winterstop in. Na 10 wedstrijden op rij verlies werd twee weken geleden de eerste overwinning behaald en tegen nummer 12 OSC ’45 is er misschien ook wat te halen. Zowel de wedstrijd van RKDVC als HHC ’09 begint ook om 14.00 uur.
Programma zaterdag 21 december
19.00 uur Zwaluw VFC – Haarsteeg (beker)
Programma zondag 22 december
14.00 uur Nieuwkuijk – Best Vooruit (beker)
14.00 uur TGG – RKDVC (competitie)
14.00 uur HHC ’09 – OSC ‘45
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.