Nieuwkuijk MO17 gaat de grens over

25 mei 2022, 9:12Sport
2 7
vv Nieuwkuijk
Na twee jaar wachten gaat het nu toch echt gebeuren. De jongedames van MO-17 gaan met het hele team deelnemen aan een internationaal voetbaltoernooi in Denemarken. Ze zullen strijden voor de HADERSLEV CUP, genoemd naar de plaats waar het toernooi gaat plaatsvinden.
Twee jaar geleden waren de voorbereidingen om deze sportreis te maken al in volle gang, maar toen gooide "corona” roet in het eten en kon de trip niet doorgaan. Teleurstelling alom. Des te groter was de vreugde toen de meiden hoorden dat de inschrijving voor 2022 was gedaan en de bus geboekt.
1d
Om de meiden (financieel) te ondersteunen voor deze unieke sportervaring hebben verschillende sponsoren zich gemeld. Shirts, hoodies, lunch en een gevulde portemonnee. Het is gelukt en we zijn er klaar voor! Dank aan Monkeysee, Woody Building Concepts, Van Bokhoven Electro Service, Mark van Hulten Montage, Coop Vlijmen en alle grootouders en ooms en tantes voor de door hen geleverde bijdrage. Ook dank aan alle ouders en families die zich hebben ingespannen met ludieke acties als loempia verkoop en lege flessen inzamelen.
De dames en hun begeleiders hebben er zin in! In het Pinksterweekend gaat het allemaal gebeuren. Haderslev...here we come!
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3750 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail
loading

Loading articles...

Loading