Ook voor FC Drunen geen periodetitel

18 nov 2025, 13:10 Sport
IMAGE -6605
Arjan van Dongen

Bij FC Drunen was Tugsad Kali vorig week enorm op dreef, scoorde tegen Kismet maar liefst negen keer. Bij Wadenoijen was de aanvaller weer eens goud waard, want hij nam tegen de hekkensluiter beide doelpunten voor zijn rekening. Na 8 wedstrijden zijn de Drunenaren nog ongeslagem maar het leverde geen 1e periodetitel op.

Vorig seizoen betekende de destijds veel besproken wedstrijd tegen Wadenoijen dat FC Drunen op één punt na de nacompetitie misliep. Alles was erop gericht de wedstrijd van afgelopen zondag zonder kleerscheuren en succesvol te beëindigen. Met succes! Het werd een zeer sportief duel met FC Drunen als terechte winnaar.

Op een druilerig en koud sportpark ging FC Drunen voortvarend van start. In de 5e minuut wist topscoorder Tugsad Kali uit een mooie combinatie de 0-1 te scoren.

Hierna was het eenrichtingverkeer richting het doel van Wadenoijen. Wonderlijk genoeg bleven tot de rust verder doelpunten uit. Enerzijds doordat de scheidsrechter een in eerste instantie terecht gegeven penalty aan FC Drunen op advies van de grensrechter van Wadenoijen herriep en anderzijds omdat de doelman van Wadenoijen een uitstekende wedstrijd keepte.

Ook de tweede helft hetzelfde spelbeeld met de nodige fraaie reddingen van de doelman van Wadenoijen en slechts een enkele counter van de thuisclub. FC Drunen had 80% balbezit en kreeg 25 corners, maar toch duurde het tot de 84e minuut alvorens Tugsad Kali het net weer deed bollen 0-2. Dit was ook de eindstand.

Het feit dat twee weken geleden de uitwedstrijd tegen Buren in 1-1 eindigde, door een buitenspel doelpunt in de 98e minuut!!, impliceert dat de eerste periodetitel op 1 punt na door FC Drunen gemist werd.

Zuur, maar de felicitaties van FC Drunen gaan uit naar Teisterbanders die er nu met deze periodetitel vandoor gaat.