
Het team van Van Mossel MG- Tachos had wat goed te maken, vooral na de 2 laatste verliespartijen en het matige spel wat vertoond werd. Maar zeker zo belangrijk was de overwinning als opmaat naar de uitreiking van de Frank Coenders Award! Want met een leuke wedstrijd en een positief resultaat is de goede inleiding voor zo’n bijzondere avond gemaakt. En een succes was het in alle opzichten!
De feestdag ging al om 14.00u van start met een ‘Boarding Handbal-toernooi voor de Tachos-jeugd. Op enthousiaste wijze werd door vele jonge handballers genoten van deze vorm van indoorhandbal. Fanatiek werd gestreden om de winst en afsluitend volgde een gezamenlijk avondeten. Daarna ging de focus op de wedstrijd van Heren 1 die tegen Rapiditas uit Weert zouden gaan aantreden.
De mannen van Tachos Heren 1 waren erop gebrand het talrijk opgekomen publiek een goede wedstrijd voor te schotelen. Maar toch zeker ook een goede prestatie neerzetten en de aansluiting met de top van de Eredivisie zien te behouden. Vanaf het startsignaal was Van Mossel MG- Tachos scherp en vastberaden. De eerste aanvallen werden goed afgerond en een voorsprong uitgespeeld van 4-0. Tegenstander Rapiditas wist pas in de 6e minuut z’n eerste treffer te noteren. Vervolgens kon Tachos een positief verschil van 5 doelpunten steeds vasthouden en was het voortdurend de bovenliggende partij. Pauzestand 15-10.
In de rust werd door trainer-coach Rob v. den Akker nog maar eens gewezen op het aanvalsspel; dat er nog nét wat meer vanuit beweging en schotkracht moest komen en dat men defensief vooral in het midden compact moest staan. Na deze aanwijzingen vervolgens geen aarzeling en de draad werd door het team direct goed opgepakt. De voorsprong werd nog wat verder uitgebouwd, iedereen kreeg z’n speeltijd en uiteindelijk werd de wedstrijd overtuigend gewonnen met 34-26. Man of the Match werd Bart Heger en ook jeugdkeeper Priyanshu Rosiek maakte op een leuke manier zijn debuut, direct met een fraaie redding en veel applaus van het publiek.


As. Zaterdagavond dan de 1e topper in de maand November voor het team van Van Mossel MG- Tachos. Dan staat in Arnhem de nummer 1 van de eredivisie te wachten; DFS een van de aangewezen titelkandidaten! Het zal een proeve van bekwaamheid worden, meer duidelijkheid geven over waar Tachos nu staat en wat het in zich heeft. Het team is gemotiveerd om het de Arnhemmers moeilijk te maken en mogelijk ook de 2 punten mee terug naar Waalwijk te brengen. De wedstrijd begint om 20.40 en is via Livestream te volgen.
Na de overwinning tegen Rapiditas ging zaterdagavond direct alle aandacht over naar de uitreiking van de Frank Coenders Award. Een jaarlijks hoogtepunt en een mooie traditie voor de club TACHOS. Deze eervolle prijs gaat naar iemand die zich op bijzondere wijze en al geruime tijd, heeft ingezet voor de club. De genomineerden dit jaar waren Anne Marie de Folter, Maudy & Marcel van den Broek en Frank van Ommen. Mensen die zich onbaatzuchtig, belangeloos, met enorm veel energie voor Tachos hebben ingespannen. En met een meerderheid van stemmen werd zaterdagavond Frank van Ommen tot winnaar gekroond van deze prachtige prijs. Welverdiend werd dit gevierd en met een mooie feestavond afgesloten.





