Van Gerwen strijdt vanavond voor koppositie

16 mei 2019, 9:31Sport
cff82667 e1e4 46da 8b23 b3515db2a28b 915x518
WGF
De spelers van de Premier League Darts reizen deze week af naar Leeds, waar de zestiende – en laatste – speelronde van de competitie wordt gespeeld.
Michael van Gerwen en Rob Cross strijden donderdagavond om de eindwinst in de reguliere competitie. Cross heeft momenteel een voorsprong van één punt op zijn Nederlandse rivaal. Enkel Phil Taylor (2005-2012) en Van Gerwen (2013-2018) wisten in het verleden de reguliere competitie te winnen.
Wright en Gerwyn Price openen de avond in Leeds. ‘The Iceman’ is bij een nederlaag definitief uitgeschakeld, terwijl de Welshman eigenlijk ook weinig aan een gelijkspel heeft. Zelfs bij een overwinning is Price afhankelijk van het resultaat van minstens twee van zijn concurrenten.
Één van die kanshebbers komt na Price in actie. Daryl Gurney treft Smith, die enkel nog voor een hogere klassering in de eindstand van de Premier League Darts speelt. Voor ‘Superchin’ is de opdracht simpel in Leeds. Hij moet een beter resultaat behalen dan Price en Mensur Suljovic.
De Oostenrijker treft Michael van Gerwen tijdens de zestiende speelronde van de Premier League Darts. Nummer drie James Wade heeft aan een gelijkspel tegen Rob Cross genoeg om zich te plaatsen voor de play-offs. Een nederlaag is niet fataal wanneer Gurney of Suljovic niet wint.
Programma
Gerwyn Price v Peter Wright
Daryl Gurney v Michael Smith
Michael van Gerwen v Mensur Suljovic
James Wade v Rob Cross
Stand
pl standings 15
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.
Aanvoerder van het lokale nieuws.
loading

Loading articles...

Loading