FC Engelen bleef op een gelijkspel haken, Vlijmense Boys won tegen TSV Gudok wel (4-2). Daar zijn de rood-zwarten weer koploper in de derde klasse B. Verder was er winst in deze klasse voor RKDVC en zowel Haarsteeg en Nieuwkuijk speelden gelijk. Ook SC Elshout (4e klasse) en FC Drunen (5e klasse) moesten genoegen nemen met een remise
Voor de rust zag het er niet naar uit dat erna nog een zes keer zou worden gescoord, waarvan vier treffers voor de Vlijmenaren. In de tweede helft werd het saaie spel ingeruild voor vermaak. Onder meer Nick Pijnenburg en twee treffers van Bjorn van Bijnen kregen het stugge Gudok eronder.
RKDVC won thuis met het kleinst mogelijke verschil van Baardwijk: 1-0. Voor de rust konden de Drunenaren maar weinig potten breken, mocht de thuisclub blij zijn dat Baardwijk twee kansen verkwanselde. Erna was RKDVC meer bij de les, kon Ian Storchart zich kronen tot matchwinner.
Nieuwkuijk en Waspik hielden elkaar in evenwicht: 1-1. Binnen elf minuten stond de eindstand al op het scorebord. De thuisclub vond als eerste de netten, Mitchel Fitters schoot de gelijkmaker binnen. Daarna golfde het spel op en neer, kwam Kuijk in de slotfase nog goed weg toen een bal op de paal belandde.
Bij ZIGO en Haarsteeg regende het rode kaarten: 2-2. Er vielen er maar liefst, netjes over beide ploegen verdeeld. In dit hectische potjes werkten de gasten tot twee keer toe eenn achterstand werd door treffers van Mathieu Schellekens en Koen Sleutjes.
In de vierde klasse G pakte SC Elshout een punt bij Buren: 1-1. Voor de rust trapte de scheidsrechter in een toneelstukje van een aanvaller van de thuisclub. Gerechtigheid geschiedde alsnog: de bal werd tegen de paal geschoten. Toch leek het er lange tijd op dat de mannen van trainer Gilbert de Fijter met lege handen naar huis zouden gaan, maar in de slotfase scoorde Luc van de Aker de gelijkmaker. Daarna hadden de gasten nog met alle punten aan de haal kunnen gaan, maar een doorgebroken speler werd door de doelman getorpedeerd.
In de vijfde klasse A maakten SVG en FC Drunen er een doelpuntrijke wedstrijd van waarbij de punten gebroederlijk werden verdeeld: 3-3. Sinan Alkans speelde een opmerkelijke rol in dit vermakelijke potje: de spits, die dit seizoen zo trefzeker is, scoorde een reguliere treffer en eentje vanaf de strafschopstip. “Het was helemaal geen pingel, ik maakte zelf de overtreding”, zei Alkan na afloop. Ook opmerkelijk: hij raakte geblesseerd, maar speelde ook de tweede helft – puur op wilskracht.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws. < Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail