Zolang het coronavirus onder controle blijft, komt er stap voor stap meer ruimte. Per 1 juni kunnen we in Nederland opnieuw enkele maatregelen versoepelen: ‘alleen’ wordt weer iets meer ‘samen’.
Voor iedereen blijft gelden:
De aanpassing van de maatregelen per 1 juni voor groepen, de horeca, onderwijs, culturele instellingen, openbaar vervoer, verpleeghuizen, leest u op de website van de Rijksoverheid . We ons kunnen voorstellen dat er vragen zijn en die horen we ook graag. We vragen uw begrip dat we uw vragen pas goed kunnen beantwoorden wanneer we een nieuwe noodverordening hebben.
Een overzicht van de Nederlandse aanpak en maatregelen tegen het Coronavirus vindt u ook op de website van de Rijksoverheid .
Naar aanleiding van de persconferentie hebben de voorzitters van de drie Brabantse Veiligheidsregio's een statement uitgebracht.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.
Aanvoerder van het lokale nieuws.