A59: Weekendafsluiting tussen Waalwijk en Heusden van 11 t/m 14 Juli

05 jul , 12:17 Nieuws
afsluiting
denbosch.nieuws.nl

Rijkswaterstaat voert onderhoud uit aan de A59. Hierdoor is de A59 tussen oprit (37) Waalwijk en afrit (42) Heusden in de richting van ’s-Hertogenbosch afgesloten van vrijdag 11 Juli 21.00 uur tot maandag 14 Juli 05.00 uur. Weggebruikers dienen door de omleidingen rekening te houden met een extra reistijd die kan oplopen tot 30 minuten.

In verband met het opbouwen van de verkeersmaatregelen wordt de parkeergelegenheid/verzorgingsplaats Labbegat ook afgesloten. Parkeergelegenheid Labbegat is daardoor al vanaf vrijdag 11 juli 16.00 uur afgesloten. Het aangrenzende tankstation (Shell) zal rond 20.00 uur eveneens afgesloten worden. Dit om het verkeer tijdig van de verzorgingsplaats te laten vertrekken ivm de afsluiting op de A59.

Afsluiting A59

A59 tussen oprit (37) Waalwijk en afrit (42) Heusden richting ’s-Hertogenbosch

  • Oprit (37) Waalwijk
  • Oprit (38) Waalwijk-Centrum
  • Afrit (39) Waalwijk-Oost
  • Afrit (40) Drunen-West
  • Afrit (42) Heusden

+ Vrijdag 11 juli 21.00 uur tot maandag 14 juli 05.00 uur.

Afsluiting parkeergelegenheid Labbegat
A59 parkeergelegenheid/verzorgingsplaats Labbegat gelegen langs de A59 richting ’s-Hertogenbosch. + Vrijdag 11 juli 16.00 uur tot maandag 14 juli 05.00 uur.

Tankstation gelegen aan parkeergelegenheid/verzorgingsplaats Labbegat langs de A59 richting ’s-Hertogenbosch + Vrijdag 11 juli 20.00 uur tot maandag 14 juli 05.00 uur.

Omleidingsroutes
Het verkeer komende vanuit Rotterdam en Breda richting ’s-Hertogenbosch wordt via de A16- A58 en A65 richting ’s-Hertogenbosch omgeleid. Verkeer richting Nijmegen gaat ter hoogte van knooppunt Hintham over op de A59 richting Nijmegen.

Het verkeer komende vanuit Waalwijk richting ’s-Hertogenbosch en Nijmegen wordt omgeleid via de N261 richting oprit (3) Tilburg-Noord en dan over op de A65 richting ’s-Hertogenbosch. Verkeer richting Nijmegen gaat ter hoogte van knooppunt Hintham over op de A59 richting Nijmegen.

Het verkeer komende vanuit Raamsdonkveer richting ’s-Hertogenbosch en Nijmegen wordt omgeleid via de A27 en A15 richting Nijmegen. Verkeer richting ’s-Hertogenbosch gaat ter hoogte van knooppunt Deil over op de A2 richting ’s-Hertogenbosch.

Weersgevoelige werkzaamheden
Onderhoudswerkzaamheden zijn weersgevoelig. Bij slecht weer kunnen de werkzaamheden mogelijk geen doorgang vinden en worden ze opnieuw ingepland.

Regulier onderhoud
Deze onderhoudswerkzaamheden vallen onder het onderhoudscontract dat Rijkswaterstaat laat uitvoeren. Het betreft onderhoud dat wegennet, viaducten, bruggen en tunnels nodig hebben, zoals asfaltering, vervangen van voegovergangen en onderhoud aan de geleiderail. Met als doel een vlotte en veilige doorstroming voor de weggebruiker.

Wegwerkzaamheden: veiligheid voorop
Rijkswaterstaat werkt dagelijks aan vlot en veilig verkeer. Daarvoor zetten wegwerkers en onze weginspecteurs zich dag en nacht in. Veiligheid staat hierbij voorop. Ook u kunt als weggebruiker een bijdrage leveren aan de veiligheid van wegwerkers én uzelf: volg de aanwijzingen en respecteer de snelheidslimiet.

Meer informatie Heeft u vragen of opmerkingen over de werkzaamheden? Kijk op de website van Rijkswaterstaat Verkeersinformatie. U kunt ook bellen met de Landelijke Informatielijn van Rijkswaterstaat: 0800-8002 (gratis).