Op 10 april gaan de leerlingen van de musicalklas van het d’Oultremontcollege in Drunen op het podium hun spel-, zang- en danskunsten vertonen tijdens de musical 'de Schaakkoningin'.
De tijd begint te korten en de zenuwen nemen langzaam toe, maar de repetities beloven heel veel goeds. De leerling zijn gedurende hun voorbereiding begeleid door de professionals van Kunstencentrum de Aleph in Drunen.
De musical vindt plaats in de grote aula van het d'Oultremontcollege. De zaal gaat om 19:15 uur open en de musical start om 19:30 uur. De show zal tot ongeveer 21:15 uur duren (incl. pauze), waarna iedereen onder het genot van een drankje de handtekeningen van de spelers kan vragen.
De kaartverkoop is inmiddels van start gaan. De kaarten kosten € 5,- en zijn te koop aan het leerlingloket van het d’Oultremontcollege. Telefoon 0416-374448.
Wees er snel bij, want op=op!