De bekende All You Need Is Love-caravan heeft dinsdag 22 september een bijzondere tocht door de Langstraat gemaakt. Mikz Kinderopvang en Scala trokken met het iconische voertuig langs verschillende locaties in Waalwijk, Heusden en Vlijmen voor de WerkLiefde-tour. Professionals in kinderopvang en onderwijs werden onderweg verrast met persoonlijke boodschappen en momenten van waardering. Mikz en Scala mochten deze tour als enigen in Nederland binnen deze sectoren organiseren.
Werkliefde tijdens Week van de Vitaliteit De WerkLiefde-tour vond plaats tijdens de Week van de Vitaliteit, die van 21 tot en met 25 september wordt gehouden. Mikz en Scala grepen deze week aan om aandacht te besteden aan wat medewerkers energie geeft, waar zij trots op zijn en waarom hun werk van betekenis is.
Professionals in kinderopvang en onderwijs zetten zich dagelijks in voor de groei en ontwikkeling van kinderen. Met WerkLiefde wilden de organisaties die inzet zichtbaar maken en medewerkers laten ervaren dat hun werk wordt gewaardeerd.
Van Waalwijk naar Vlijmen De caravan begon de route om 09.00 uur bij Buitenhuis aan de Drunenseweg 21b in Waalwijk. Om 10.30 uur volgde BaLaDe aan Balade 6. Vervolgens reed de caravan naar het Kasteelplein in Heusden, waar rond 12.00 uur een bezoek werd gebracht.
Om 14.00 uur was Maravilla aan de Kuyperlaan in Vlijmen aan de beurt. De WerkLiefde-tour werd om 16.00 uur afgesloten bij Tierelantijn aan de Mgr. van Kesselstraat in Vlijmen. Daarmee trok de bekende caravan gedurende de dag van Waalwijk via Heusden naar Vlijmen.
Waardering voor medewerkers Tijdens de bezoeken stond steeds dezelfde vraag centraal: wat geeft professionals energie, wat maakt hen trots en waarom is hun werk belangrijk? De medewerkers werden op de verschillende locaties in het zonnetje gezet en kregen de gelegenheid stil te staan bij hun eigen WerkLiefde.
Ook burgemeester Willemijn van Hees van de gemeente Heusden bracht tijdens de tour een bezoek aan een van de locaties om haar waardering voor de medewerkers te laten blijken.