
Duitse herder Billy is als zwerver in het asiel gekomen. We hebben de eigenaar wel kunnen achterhalen, maar die wilde Billy niet meer hebben. Hierop hebben we hem verzocht om afstand te tekenen zodat we voor Billy een nieuw huis kunnen gaan zoeken.
Billy is het liefste bij de mensen. Op de uitrenvelden vindt hij maar saai. Zodra we hem buiten zetten gaat hij in een hoekje liggen wachten tot hij weer binnen kan. Kom je met de riem om hem uit te laten begroet hij je hartelijk en moet je je best doen om het tuig aan te krijgen
Billy is een flinke heer voor een Duitse herder. Zijn imposant postuur schrikt sommige bezoekers af als hij op zijn achterpoten gaat staan en begint te blaffen. Op andere honden reageert hij wisselend. Katten en Billy zijn in elk geval geen match. Hij is gewend alleen thuis te zijn voor een paar uurtjes. Op straat kan hij wel eens uitvallen naar honden en auto’s. Hier zijn we druk mee bezig om het eruit te krijgen. Hij leert gelukkig nog prima.
Wij zoeken voor Billy een huis met ruimte. Een appartement gaat het voor hem niet worden. Een huis waar geen kleine kinderen zijn, dit vanwege zijn enthousiaste karakter. Waar hij het rijk als dier voor zich alleen heeft. Billy is ontwormd, ontvlooid en gevaccineerd Als u denkt Billy een nieuwe thuis te kunnen bieden nodigen we u uit om telefonisch een kennismaking in te plannen op 0416-333964.
Het Dierenasiel is uitsluitend na telefonische afspraak te bezoeken.
Prof. Van het Hoffweg 7
5144NS Waalwijk
[email protected]




