Buurtbusvereniging D’n Elshout zoekt nieuwe vrijwilligers

30 aug 2024, 9:40 Nieuws
2024 0118 nieuwe bus
Buurtbusvereniging d'n Elshout

Buurtbusvereniging D’n Elshout bestaat inmiddels ruim 20 jaren. Het is een bloeiende vereniging met op dit moment ruim 30 leden. Vrijwilligers die allemaal enkele uren per week op de buurtbus rijden. We hebben een mooie route die ons voert van de Kromme Nol naar het station in Rijen, waarbij we alle tussenliggende plaatsen aandoen. Daarmee vormt de buurtbus een belangrijke aanvulling op “de grote bussen”, die alleen in de grotere kernen rijden.

Zoals eigenlijk altijd kunnen wij weer nieuwe vrijwilligers gebruiken, mensen die bereid zijn om in principe elke week een dienst van vier uren op de buurtbus te verzorgen. Dat wil niet zeggen dat u meteen een wekelijkse verplichting aangaat. Als een chauffeur even niet wil/kan rijden, bijvoorbeeld in verband met vakantie of een dagje uit of om welke reden dan ook, dan wordt er gezorgd voor vervanging. Het is en blijft vrijwilligerswerk en wij kunnen dus niemand verplichtingen opleggen. Aan de andere kant is het buurtbuswerk niet geheel vrijblijvend: als je op het rooster staat, dan moeten we wel op je kunnen rekenen.

Op onze website kun je veel informatie over ons buurtbuswerk vinden. Zie www.buurtbus-elshout.nl

Op deze site kunt u ook de nodige contactgegevens vinden; kijk met name op de speciale vrijwilligerspagina. Neem vrijblijvend contact op voor een nadere kennismaking met de buurtbuswereld. En we zijn niet alleen een buurtbusclub, we zijn ook een gezellige vereniging met regelmatige uitstapjes voor alle leden en hun partners.

Help mee om de buurtbus op de weg te houden om zodoende de mobiliteit van mensen die op het openbaar vervoer zijn aangewezen in stand te houden of te verbeteren. Wij zien uw reactie graag tegemoet.