Dag van de watersport in de haven van Waalwijk

06 jun 2015, 13:22Nieuws
dsc 1078
Heusden.nieuws.nl Rolf Balkenende
Ter ere van het 125-jarig jubileum van het Watersportverbond wordt er vandaag in de haven de Dag van de watersport georganiseerd. Watersportvereniging Waalwijk neemt hier aan deel.
In de haven zijn de KNRM Reddingsbrigade, het Zeekadetkorps Waalwijk en diving-centre De Langstraat aanwezig. Het zeekadetkorps geeft de mogelijkheid om mee te zeilen in hun zeilvletten. Duik centrum diving-centre De Langstraat, dat opleidingen bied aan kinderen en volwassenen, zal enkele demonstraties geven.
Er is een vaartuig van Rijkswaterstaat afgemeerd ter bezichtiging. De RWS 27 is 19 meter lang en 5 meter breed. Aan de bemanning aan boord kunnen alle vragen voorgelegd worden aangaande Rijkswaterstaat te water.
De jeugd tot en met 12 jaar kan zich vooral vermaken. Er zijn waterbootjes om te varen in een groot bassin, grote ballen om hierin te lopen over het water en een springkussen voor de allerkleinsten. De toegang en deelname is gratis. Ook is er een kofferbakverkoop. Uiteraard is er informatie te verkrijgen over Watersportvereniging Waalwijk en over het Watersportverbond.
De Dag van de watersport duurt zaterdag tot 16:00 uur!
Verenigingshaven van Watersportvereniging Waalwijk, Zomerdijk 8a, Waalwijk.
loading

Loading articles...

Loading