Vanwege de grote belangstelling houdt heemkundekring Onsenoort nogmaals enkele dorpswandelingen in de centra van Drunen en Vlijmen.
De nieuwe data zijn inVlijmen dinsdag 15 en 22 augustus en Drunen donderdag 17 augustus. Het vertrekpunt in Drunen is op het Raadhuisplein en in Vlijmen bij Hotel Prinsen.
De wandelingen beginnen om 18.30 uur en in de twee uur durende wandeling vertelt Bart Beaard op een aantal vertelpunten wat in de vorige eeuw er zoal in het Drunense en in het Vlijmense centrum veranderd is. De wandelingen worden gedaan aan de hand van de fotoboeken ‘Dorpswandeling Drunen’ of ‘Dorpswandeling Vlijmen’, die te koop zijn bij Sikkers Boekhandel in Drunen, bij Bruna in Vlijmen of op de avond van de wandeling. De wandeling zelf is gratis.
Omdat de organisatie de groep op maximaal 25 deelnemers willen houden is het gewenst zich van tevoren even op te geven per mail
[email protected] of telefonisch 0416-320995.