Voor het tiende jaar kunnen op 4 en 5 juni tussen 11.00 en 17.00 uur de ateliers en woonhuizen van dertig in Vlijmen, Nieuwkuijk en Drunen exposerende kunstenaars worden bezocht.
Nadere informatie over de route, de exposanten en hun werk en sfeerimpressies van de vorige jaren zijn te vinden op de site
www.routevandekunst.nl . U kunt ook wachten op het boekje over de Route met meer beelden en tekst over de deelnemende kunstenaars dan voorheen: zo kunt u goed uw keus maken welk werk U niet wilt missen. Ook vindt u hierin handige routebeschrijvingen. Dit boekje zal minstens twee weken voor Pinksteren in gemeentehuizen, bibliotheken, VVV’s en andere openbaar toegankelijke plaatsen in en rond de gemeente Heusden te vinden zijn.
Jubileumloterij
Voor dit jubileum is een bijzonder extraatje bedacht voor bezoekers en sponsors: een loterij. Deze werkt als volgt: u kunt bij elke kunstenaar voor 5 euro een setje van 10 ansichten kopen van werk van de Route. Er zijn verschillende setjes in de verkoop. In elk setje bevindt zich een lot, waarmee u mee kunt doen aan een loting om kunstwerken met het thema staal en/of rozen, beiden symbolen voor een tienjarige jubileum. De trekking vindt het weekend na Pinksteren plaats. In een door de notaris te bepalen – willekeurige- volgorde mogen negen bezoekers en één sponsor kiezen uit dertig kunstwerken (door elke kunstenaar is er één gemaakt).
Laat deze kans om niet alleen de werken, maar ook de kunstenaars die ze maakten te leren kennen niet voorbij gaan!