Op een sfeervolle avond van 25 juni 2025 onder de lindenbomen in Elshout gaven Fanfare EMM en Opleidingsorkest Animato een bruisend openluchtconcert dat het publiek betoverde. Dankzij het prachtige weer en de enthousiaste aanwezigen was de sfeer ongeëvenaard gezellig.
Het concert begon met een energieke set van het Opleidingsorkest Animato, onder leiding van Mery van der Lee, met nummers als Counting Stars, Dance Monkey en We Know The Way uit Moana. Ondanks dat het een repetitieavond was, wist Animato het publiek mee te slepen met hun frisse klanken.
Fanfare EMM, onder leiding van Jan van der Sanden, bracht vervolgens de Elshoutse trots tot leven met een spetterend optreden. Van de krachtige 41e Lichte Brigade tot de swingende afsluiter I Feel Good – het publiek genoot zichtbaar en beloonde de muzikanten met luid applaus.
Extra bijzonder was de aandacht voor het nieuwe initiatief Muziek na School, waarbij basisschoolkinderen gratis muzieklessen volgen. Dit project, een samenwerking met Het Pieck, belooft een nieuwe generatie muzikanten voort te brengen.
De combinatie van talent, passie, een idyllische locatie en het warme publiek maakte deze avond onvergetelijk. Fanfare EMM en Animato kijken al uit naar de volgende editie!
Voor meer info: https://fanfare-emm-elshout.nl/
De foto's zijn gemaakt door Roland van Riel