KBO Elshout bezoekt Heemtuin Heusden

29 jun 2022, 8:44 Nieuws
heusden heemtuin
Heemtuin

De tuin staat in bloei en met een gids wordt er gewandeld door de Heemtuin en is er uitleg over al wat er groeit en bloeit. Natuurlijk is er ook tijd voor een kopje koffie. Iedereen gaat gezamenlijk op de fiets op vrijdag 15 juli om 13.30 uur vanaf d’n Elshof naar De Heemtuin Molenstraat 7 in Heusden

Wil je op eigen gelegenheid, zorg dan dat je om 14.00 uur bij de ingang van de tuin bent. Kosten: € 2.50 incl. koffie/thee Aanmelden vóór 10 juli bij Myriam van Sluisveld, van Altenastraat 11, Elshout

Heemtuin De Meulenwerf ligt op een prachtige locatie in de oude vestingstad Heusden aan de Molenstraat, dichtbij de stadshaven. De tuin is elke dag tussen zonsopgang en –ondergang vrij toegankelijk. Het is een aangename ontmoetingsplaats voor zowel bezoekers van Heusden als de bewoners zelf. Wij vertellen u graag meer over de bijzondere tuin, waarin veel soorten planten staan.

Leer meer over het ontwerp en de relatie met de vestingstad Heusden en haar omgeving: het rivierengebied. Wat is de functie van de planten en waar werden ze vroeger voor gebruikt? Waar komen ze vandaan en waar zijn ze nu nog te vinden? Ga op ontdekkingsreis door de Heemtuin en van daaruit naar het mooie, gezellige stadje Heusden en haar prachtige omgeving.

img 8192

Elke dinsdagmiddag en de tweede zaterdagochtend van de maand of op elk tijdstip wat hun past, wordt in de Heemtuin gewerkt door vrijwilligers. Wilt u meer over hun werk of over de Heemtuin te weten komen, of als vrijwilliger actief worden? Komt u dan langs, u bent van harte welkom.

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3750 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail