Kerkberichten van de parochie heilige Augustinus

05 feb 2021, 19:36 Nieuws
rk kerk vlijmen
Ad Kraamer/HTR

Op basis van de mededelingen van RIVM en bisdom, wordt het bijwonen van een viering beperkt tot maximaal 30 personen. Dat betekent dat u vooraf dient te reserveren. Het verzoek is om contact op te nemen met het parochiesecretariaat. Mocht u niet naar de kerk kunnen komen, kunt u de H.Mis ook volgen via live-stream.

Ga naar de website www.augustinus-parochie.nl en klik op de link “Uitzending viering zondag 11.00 uur”.

Sint Jan Geboorte te Vlijmen

Zondag 7 februari 11.00 uur Eucharistieviering

Intenties: Riet van Vugt – van den Broek, Annie van Dulmen, Doortje Merkx – de Vaan, Toon Klerkx en Dina Klerx – Boom.

Kapel Sint Janshof:

Dinsdag en donderdag 19.00 uur Eucharistieviering.

Deze viering is alleen toegankelijk voor bewoners van het St. Janshof.

Heilige Lambertus te Haarsteeg

Zaterdag 6 februari 19.00 uur Eucharistieviering Intenties: Riet van Halder – Daelmans, Joke de Ronde – Heijmans, Ries van Son.

Heilige Johannes Geboorte te Nieuwkuijk

Vrijdag 5 februari 18.00 uur Aanbidding en aansluitend om 19.00 uur eucharistieviering.

Zondag 7 februari 09.30 uur Eucharistieviering

Intenties: Piet Verstraeten, Coby Eekels – Samuels, Andreas van Dommelen en Francisca van Dommelen – van Drunen en kinderen.

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.

Aanvoerder van het lokale nieuws. Wist u dat wij iedere morgen bijna 2500 nieuwsbrieven verzenden.