Groei en Bloei organiseert voor haar leden uit de Langstraat, het Land van Heusden en Altena en omliggende regio's een lezing over "Het Voedselbos” . De lezing wordt gehouden op dinsdag 15 april om 20:00 uur in D'n Elshof, TH.J. Rijkenstraat 10A Elshout. Ook niet leden zijn van harte welkom bij deze lezing en betalen een kleine vergoeding.
Informatie over Groei en Bloei en over deze lezing vind je op de website: https://delangstraat.groei.nl
Het voedselbos
Voedselbossen worden steeds populairder. Je komt ze al volop
tegen in de Langstraat en de rest van Brabant. Is het nou een bos om voedsel te
produceren, of alleen maar voor de biodiversiteit? Of is het juist beiden en
hoe zit dat dan? Kan ik ook zelf een voedselbos aanleggen en hoeveel ruimte is
daarvoor nodig?
John Vermeer is al sinds 2015 volop betrokken bij de voedselbosbeweging in Brabant. Hij neemt u mee in het verhaal rondom de voordelen en nadelen van voedselbossen.
John Vermeer is een boeiende verteller die met passie spreekt over alles wat hem bezighoudt in natuur en milieu.
Ben je geïnteresseerd geworden door bovenstaande, je bent van harte welkom op 15 april in Elshout.
Na deze lezing zullen wij dan op 30 april een bezoek brengen aan het voedselbos van John Vermeer in Haaren waar we kunnen ontdekken hoe een voedselbos er in de praktijk uit kan zien. Ook de informatie over deze excursie en hoe jij je kan aanmelden kun je vinden op https://delangstaat.groei.nl