
De Protestantse Kerk in Nederland is deel van de wereldwijde gemeenschap waarin mensen het goede nieuws van Gods liefde horen en delen. De Protestantse Kerk in Nederland is vindplaats van geloof, hoop en liefde. Heusden.Nieuws plaatst allerlei informatie van de Protestante kerk Drunen Vennestraat 57.
Aanvang Kerkdienst op zondag 10.00 uur 23 oktober 2022, Voorganger: Dominee Bram Wassenaar
De band LEEF! zal a.s. zondag 23 oktober om 10.00 uur te gast zijn in de Open Hof in Drunen.
LEEF! Is een akoestische band, gevestigd in Hardinxveld-Giessendam. Hun repertoire bestaat uit covers, medleys en eigen geschreven nummers. De band bestaat uit: Hillianne van Wijngaarden (zang), Corinde de Vries (zang), Jochem de Ruiter (gitaar en zang) en Joost van Barneveld (piano en zang) en treden door heel het land op.
Wij zijn dan ook blij dat ze een gaatje vrij hebben kunnen maken om ons te begeleiden met hun zang en muziek tijdens de kerkdienst op zondag 23 oktober om 10 uur in de Open Hof, Vennestraat 57, Drunen. Wij zien er in ieder geval naar uit! Jullie ook?
Kinderkerk
Deze zondag is er kinderkerk. Het kinderlied voor de maand oktober is: Ik wens jou https://youtu.be/QAjBYdGILes
Overzicht activiteiten in de komende week/weken
| Datum en aanvangstijd | Activiteit | Waar |
| Donderdag 27 oktober 10.30 | Gezellig samen zijn met Koffie/thee. U kunt dan ook het werk van de samentuin bewonderen | Open Hof |
| Zondag 30 oktober aanvang 10.00 uur | Voorganger ds. Bram Wassenaar | Open Hof
|
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4000 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail






