Stads- en wallenwandeling Heusden op zondag 26 februari

21 feb 2023, 8:03 Nieuws
m1341 1
Ad Hartjes

Door Bart Beaard en Ad Hartjes wordt deze wandeling a.s. zondag 26 februari januari wederom georganiseerd. De wandeling begint om 10.00 uur en is gratis. De start van de wandeling begint op het parkeerterrein aan de Vestingstraat-Steenweg in Oudheusden. Vandaar lopen ze wisselend over de wallen en door de stad.

m1341
Ad Hartjes
Bij het in 1892 gebouwde monumentale pand aan de Hoogstraat wordt een uitleg gegeven waarom dit niet volgens het plan symmetrisch werd afgebouwd

Op een aantal vertelpunten wordt uitleg gegeven over de rijke historie van de stad met haar vestingwerken en over de vele monumenten. Omstreeks 12.00 uur wordt de wandeling beëindigd bij het Gouverneurshuis.

De deelnemers worden verzocht zich vooraf aan te melden per mail: [email protected]

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4250 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail