Nadat vorige week in de omgeving van Oss een hond werd gestolen en dood is teruggevonden, probeerden dieven dinsdagmorgen opnieuw een hond te stelen. Tijd voor een waarschuwing, vindt de Hondenbescherming.
Na het bizarre en vreselijke bericht dat de op 11 augustus 2021 in de buurt van Oss gestolen hond Tycho dood werd teruggevonden, lijkt het erop dat dieven het dinsdagochtend in Ridderkerk opnieuw voorzien hadden op een hond. Na een worsteling met de eigenaresse kozen de dieven het hazenpad maar de schrik was enorm.
De Hondenbescherming raadt alle hondenbaasjes aan goed op hun dieren te letten, ze niet onbeheerd bij winkels achter te laten, ze niet zonder toezicht in de tuin te laten en ze tijdens wandelingen dicht in de buurt te houden.
De Koninklijke Hondenbescherming zet zich in voor verantwoord, passend hondenbezit en voor het vergroten van het hondenwelzijn. Ze heeft de ANBI-status en draagt het CBF-keurmerk.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws. < Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen bijna 3000 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail