Zwembad Het Run heeft vandaag de voorpagina van de Telegraaf gehaald. Vanwege het mooie weer blijven veel openluchtzwembaden langer open. Zo ook Het Run.q45w0usde71jastc11xja7jgs
Het slechte weer in augustus heeft er toe geleid dat het zwembad maar vier dagen open is geweest, vertelt Eddy Fukkink in de krant. “Deze zonnige dagen hebben we hard nodig. “ Hij ziet deze periode als een eindsprint en ze persen er dan ook alles uit. Hopelijk houdt dit mooie weer aan en gaan we komende weekend nog één keer knallen.”.
Extra Nieuws!
Op woensdag 3 september 2014 zet Het Run zijn deuren open voor alle kinderen tot en met 16 jaar om GRATIS te komen zwemmen. Het belooft een mooie zomerse dag te worden. Wij zijn open vanaf 12.00 tot 19.00 uur. Neem gerust vriend of vriendin mee en kom lekker zwemmen!
ftk3kq77hvslgstlnbd2r9gf7
Bron: De Telegraaf