De Early Bird inschrijving bij Jeugd Vakantie vreugd Drunen staat open. Kom je ook naar de Waterpolo bij Zwembad het Run

15 jun , 14:00Nieuws
2026 waterpolo 3
JVV Drunen
Maak kennis met waterpolo in Zwembad Het Run in Drunen! Bij dit balspel in het water moet je met een team van vier tot zes spelers en een keeper zoveel mogelijk doelpunten maken. Waterpolo is niet alleen erg leuk, maar je wordt er ook nog eens beresterk van. Kom het een keer proberen; het is echt gezellig bij onze club AquAmigos.
Let op: zwemdiploma B is verplicht!
Woensdag 19 Augustus 2026.
Waterpolo 6 – 8 jaar: 18:30 – 19:30.  
Waterpolo 9 – 12 jaar: 19:30 – 20:30.  
Locatie: BillyBird Zwembad ’t Run.
De Jeugd vakantie vreugd week is van zaterdag 15 t/m zaterdag 22 augustus. Er zijn in de tussentijd al 90 onderdelen waar je op in kunt schrijven.
Schijf je nu in voor de JVV-week en ben verzekerd van een plekje bij jouw favoriete activiteit! t/m 26 Juli kun je online inschrijven via onze website. Wees er snel bij en profiteer t/m 28 juni van onze Early Bird korting.
Early bird korting is t/m 28 juni: https://inschrijven.jvvdrunen.nl/
loading

Loading articles...

Loading