Elke zondag introduceren we een Ommetje gemeente Heusden. In samenwerking met Ad Hartjes is er een route uitgezet van een aantal kilometers. Een wandeling maken is belangrijk voor je fysieke en mentale gezondheid. Je krijgt dan weer productiviteit en energie na het lopen van een Ommetje. Ook helpt het je te onthaasten en verbetert het je creativiteit. Ommetje gemeente Heusden deel 5 is deze keer een Ommetje Baardwijkse Overlaat
Naam: Ommetje Baardwijkse Overlaat Drunen
Parkeren: Kanaalweg ter hoogte van het Vlinderveld Drunen.
Lengte van de route: 3,5 km.
Markante punten: Baardwijkse Overlaat, De Ottershoek.
Het Ommetje Baardwijkse Overlaat volgt een route van 3,5 km over de dijk en deels over een onverhard goed beloopbaar pad over het vlinderveld, De Ottershoek, en door de overlaat. Mogelijk kan er vee lopen in de overlaat en honden dienen aangelijnd te zijn.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 2500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een