De eerste van de reeks” finalewedstrijden” om promotieplekken te behalen doorstond FC Drunen glansrijk. Wadenoyen werd bij vlagen weggespeeld en mocht met de eindstand 5-1 de handen nog dichtknijpen.
Op een zonovergoten sportpark trok FC Drunen vanaf de aftrap het initiatief naar zich toe op het overigens matig bespeelbare veld. Wadenoyen hield de boel achterin gesloten en gokte op de counters. Hierdoor werd het erg vol in het 16 meter gebied van Wadenoyen en kon FC Drunen er aanvankelijk moeilijk doorheen voetballen.
Met een magistraal schot opende Deniz Alkan in de 32e minuut uiteindelijk de score. In de extra tijd van de eerste helft wist Hamit Timur uit een corner precies op het hoofd van Erman Ince te leggen, welke laatstgenoemde feilloos afrondde. Ruststand 2-0.
De tweede helft eenzelfde speelbeeld waarbij FC Drunen het tempo nog iets opvoerde. Na het missen van enkele kansen door FC Drunen ontstond in de 57e minuut uit het niets de 2-1.
Door deze tegengoal ontstond er even enige angst in het spel van FC Drunen dat hierdoor behoudender ging spelen. Maar na een vloeiende aanval wist Zakaria El Messaoudi in de 79e minuut de 3-1 te scoren, waarna de overtuiging in het spel van FC Drunen weer helemaal terugkwam. Dezelfde speler scoorde in de 82e minuut prachtig de 4-1, waarna de ingevallen clubtopscoorder Tugsad Kali het doelgemiddelde in de 92e minuut opvijzelde naar 5-1. Hierna floot de uitstekend leidende scheidsrechter uit Zundert voor het einde van de wedstrijd.
Een overwinning waarop niets af te dingen valt, de score had echter iets hoger kunnen uitvallen. De keeper van Wadenoyen was echter in blakende vorm en voorkwam meerdere tegendoelpunten. Zondag wacht de loodzware uitwedstrijd tegen medekandidaat SCZ.
Foto's gemaakt door Arjan van Dongen.