RKDVC verliest thuis van BVV Den Bosch (1-2)

27 mrt 2022, 19:25 Sport
voetbal 2
Heusden Nieuws

Zondag mocht RKDVC in de 3e klasse B aantreden tegen BVV uit ’s-Hertogenbosch en de uitslag werd 1-2 voor de Bosschenaren en door deze nederlaag blijft het spannend onderin voor het team van Edwin van Wijk. Zondag gaat RKDVC op bezoek bij nummer laatst het Waalwijkse RWB

Onder ideale weersomstandigheden speelde RKDVC zijn vierde wedstrijd in tien dagen. Mogelijk was dat een van de redenen dat RKDVC nimmer tot het goede spel van de afgelopen weken kwam. Ook de gasten kwam niet tot hoogstaand spel. Hierdoor kreeg het publiek een vlakke wedstrijd voorgeschoteld.

In de eerste helft was de eerste doelmogelijkheid pas in de 20steminuut te noteren. Bij een vrije trap vanaf zo’n 20 meter mocht Martie Aarts voor de Bosschenaren aanleggen. Zijn harde schot verdween in de verste hoek in het doel, 0-1. Hierna zette RKDVC duidelijk meer druk op de wedstrijd. Echter tot doelpunten zou dit niet leiden. Wel tot enkele doelmogelijkheden. Zo kon Ian Storchart in de 26steminuut aanleggen, maar zag de bal juist naast gaan. Een minuut later kopte Mats van Bokhoven een hoge voorzet juist over. De grootste kans reeg RKDVC op slag van rust. Nadat Maurice Adegeest de bal bekwaam wist op te brengen kon hij de bal fraai voor het doel te brengen. Uit deze voorzet wist Simon van der Werff tot een kopbal te komen. De Bossche doelman wist de bal nog juist over het doel te tikken.

Ook in de tweede helft probeerde RKDVC meer druk op de Bossche defensie te zetten. Maar ook nu strandde de meeste pogingen in een vroege fase. Pas in de 79steminuut wordt de ploeg echt gevaarlijk. Nu is het Ian die de bal kan voorleggen op Maurice. Geheel vrijstaand voor het doel werkt hij de bal onhoudbaar binnen., 1-1. Beide ploegen met dit gelijke spel genoegen te nemen. Echter kreeg BVV de overwinning in 88steminuut in de schoot geworpen. Mattie Aarts kreeg de bal bij de paal. Tot tweemaal probeerde hij de bal voor te zetten. De eerste maal stroopte de bal in een mêlee van benen. De tweede maal verdween de bal pardoes in het in het doel, 1-2.

Opstelling:

Jordan levy, Nick Pelle, Mats van Bokhoven (Damian van Bijnen 61 ste

), Roy Lamers, Yannick van Zutphen, Ian Storchart, Maurice Adegeest, Rick van Woekom (Rik Lijbers 61 ste

), Sam Pieterse, Simon van der Werff (Ray Kivits 69 ste ), Pim van Hulten (Guus Berens 69 ste )

Scoreverloop:

0 – 1 Martie Aarts 20ste

1 – 1 Maurice Adegeest 79 ste

1 – 2 Martie Aarts 88ste

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail