
Afgelopen zondag werden de dames uit Vlijmen aan de lijn bijgestaan door Saskia Kipping, Kocher was vanwege een korte vakantie niet aanwezig.
Onder leiding van Kipping begonnen de dames sterk aan de wedstrijd, al snel nam NDZW overtuigend de leiding en stond het binnen no-time 4-0! Zowel Kelly als Renate wisten beide 2 maal de korf te vinden, ook Daisy wist te scoren en bracht het verschil naar 5. NDZW toonde lef, speelde haar eigen spel en kreeg weinig weerstand van Nijnsel. Waar het scoren andere weken nog moeizaam verliep ging het NDZW vandaag voor de wind.
NDZW wist de voorsprong van 5 doelpunten tot aan de rust vast te houden, met nog 30 minuten op de klok stond het 8-3 in het voordeel van NDZW.
Met een ruime voorsprong begon NDZW relaxt aan de tweede helft. De verdediging van NDZW stond als een huis, de aanval verliep soepel en de dames uit Vlijmen korfbalde sinds weken weer ‘lekker vrijuit’. Het duurde 10 minuten voordat NDZW de scoren weer wist te openen, Nijnsel wist niet te antwoorden op de 9-3, 10-3, 11-3 en de 12-3. Na 20 minuten stagneerde het scoren. Nijnsel maakte kansen wel af, waar NDZW deze liet liggen. De aanval verliep minder soepel en er ontstond onrust in de afwerking. Nijnsel wist nog 3 maal te scoren en liep in tot een 13-6. NDZW liet Nijnsel niet dichtbij komen en herpakte zich. In de laatste 4 minuten wisten Jolijn en Sanne de voorsprong uit te bouwen tot 15-6, het laatste doelpunt van de wedstrijd kwam op naam van Nijnsel. De wedstrijd eindigde met 15-7 op het scorebord.
Komende 3 weken zijn er geen wedstrijden voor de dames uit NDZW 1, eerst is het tijd voor carnaval;). Op zondag 10 maart speelt NDZW 1 uit tegen NAS 1.
Stand
1 JES 10-19
2 NDZW 10-16
3 SVO 10-14
4 Nas 10-8
5 Nijnsel 10-8
6 Klimop 10-7
7 Flash 10-7
8 Eendracht 10-1
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.
Aanvoerder van het lokale nieuws.





