Sleuteloverdracht in Dwergonië op donderdag 8 februari

22 jan 2024, 16:13 Nieuws
img 0996 min 1024x683 1
Ad Hartjes

De start van het carnaval in de gemeente Heuden en zoals ieder jaar krijgen de 8 kernen uit de gemeente Heusden de sleutel overhandigd van burgemeester Willemijn van Hees van hun dorp.

Donderdagavond 8 februari komen de hoogwaardigheidsbekleders traditiegetrouw weer samen voor de sleuteloverdracht. De sleuteloverdracht is in 2024 in Dwergonië bij Restaurant & Partycentrum De Remise aan de Grotestraat 267 in Drunen.

Bij de overdracht zullen de diverse delegaties aanwezig zijn: zoals Haorendam, Maoskesdam, Knotwilgendam, Dwergonië, Zaandhoazenlaand, Hekese Hellevegers, Wallenpoepersland en Kuijkse Kwasten. Met deze symbolische overhandiging is Heusden klaar voor het carnaval.

Om 18.00 uur gaan de deuren open voor de jeugdraad en vanaf 20.00 uur zal de sleuteloverdracht plaats vinden met o.a. Bloasvaak en Knollekus. Er zal op deze avond ook een gastartiest optreden.

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 5000 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail